Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

1957'den bugüne ihtiyacınıza esnek çözümler

6 Sektörde 1957'den beri sektöre özel çözümler üretiyoruz.

FKK grup sahis sirketi olarak samsunda konumlanmaktadir. Firma ileriyi goren iki mutesebbis Tayyip Altuncu ve Ahmet Avni Altuncu kardesler tarafindan 1957 yilinda kurulmustur. FKK Grup kuruldugu gunden bugune otomotiv, maden, denizcilik, endustriyel urunler ve insaat sektorleri icin uretim yapan dunyanin en onemli yedek parca ureticileri arasindadir. Bugun itibari ile Altuncu ailesinin ikinci ve ucuncu kusak uyeleri firmanin yoneticileri durumundadir. FKK Grup ikisi samsun'da biri corumda ve biride istanbul'da olmak uzere dort uretim tesisine sahiptir. Firma ayrica Ankara, Istanbul ve Izmir'de yer alan pazarlama ofisleri ile musterilerine hizli ve sonuc odakli cozumler uretmektedir.

FKK grup otomotiv sektoru icin suspansiyon takozlari, maden sektoru icin kaucuk degirmen astarlari, denizcilik sektoru icin liman usturmacalari, tekstil ve sanayi sektoru icin vulkollan seydel silindirler ve forklift tekerleri, insaat sektoru icinde kopru mesnetleri ureterek musterilene dunya standartlarinda urunler tedarik etmektedir.

Firmamizin uretim ve kalite felsefesi " Mukemmel kalite, En iyi fiyat ve Hizli teslimat " bizi 55 ulkeye ihracat yapan bir sanayi kompleksi haline getirmistir. Uzun vadeli pazarlama stratejimiz ihracat yaptigimiz ulke sayisini 7 kitada 196 ulkeye cikartarak ulkemizi dunya pazarlarinda en iyi sekilde temsil etmektir. Firma olarak amacaimiz dunya capinda en guvenilir ve onculuk eden yedek parca ureticisi olmaktir.

Detaylı bilgi için tıklayın

ÜRETİM YAPTIĞIMIZ SEKTÖRLER

6 ana sektörde 5255 farklı ürün üretiyoruz.

İŞTİRAKLERİMİZ

Fkk Güney Oto olarak teknolojiyi ve sektörel gelişmeleri yakınan takip ediyor, doğru markalar ile iş birliği yapıyoruz.

Türkiye de tek yetkili üretici 1979 dan beri

FKK, 1979 yılından günümüze kadar Bayer hammaddesi Vulkollan ve poliüretandan otomotiv sektöründe süspansiyon elemanları, tekstil sektöründe silindirler ve manşonlar, taşıma araçları seköründe forklift ve araba tekerleri, kalıp sektöründe kalıp yayları, petrol sektöründe siklonlar ve swab cuplar, maden sektöründe elekler, konveyor bant roleleri ve silgileri, seligrafik baskı sektöründe ragleler, matbaa sektöründe merdaneler, asansör ve yürüyen merdiven sektöründe tekerler üretiminin tamamını FKK kalite ve güvencesi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında müşterilerine sunmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın

TÜRKİYE'DE YETKİLİ TEK ÜRETİCİ
DÜNYANIN EN GÜVENİLİR VE ETKİLİ PATLAMAYAN LASTİK TEKNOLOJİSİ

Rahat olmayan sürüş ortamı, para kaybı, patlama, tamir, basınç kontrolü yok..

Detaylı bilgi için tıklayın
FKK GÜNEY OTO LASTİK TAKOZ SAN. TİC. A.Ş.
BİZE ULAŞIN

Copyright © 2016 fkk.com.tr